Podělte se s ostaními o své zkušenosti s pálenicí Vranča v Novém Hroznkově. Viz přidání komentářů níže.

Děkujeme za Vaše názory.

Tým Pálenice Vranča.

10 komentářů on Reference

 1. admin napsal:

  Děkujeme za pozitivní referenci. Doufáme, že i v budoucnu využijete našich služeb.
  Tým pálenice Vranča

 2. Radovan napsal:

  super včera jsem pálil velice spokojen a musím ve všem souhlasit s Frantou a potvrdit Doporučuji

 3. Vladimír . napsal:

  Po roce opakuji. Profesionalita,ochota poradit, kvalita,příjemné prostředí,cena.Snaha vypálit co nejlepší destilát . To jsou všechno důvody proč svěřit svůj kvas této pálenici .

 4. Vladimír napsal:

  Profesionální přístup,kvalita,velmi příjemné prostředí,nelze nic vytknout.Pálenice ve Vranči nemá chybu a proto ji doporučuji i vzdálenějším.Pokud máte kvalitní kvas budete zde určitě spokojeni.Moje pálenka z kulovaček – trnek ,byla velice chutná i těsně po jejím vypálení /názor i sousedů /.A pan Vašek při pálení výborný společník .

 5. Tomáš napsal:

  Taky bychom rádi přídali jen to nejlepší hodnocení pálenice Vranča,pálili jsme zde již vícekrát nejenom trnky,ale i ryngle. Přestože nejsme odborníci,tak výsledky jsou vždy výborné což nám potvrzují i velcí znalci trnkovice.Rynglová rovněž výtečná.
  Opravdu domácí atmosféra a my jenom moc děkujeme za vstřícnost a doslova nadstandartní ochotu a chování pana Vaška s kterým jsme vždy měli tu čest,takže všem múžeme jen DOPORUČIT a Vám pánové z pálenice moc za vše děkujeme.
  Tomáš a Eva Vsetín

 6. Franta napsal:

  Dobrý den, přidávám další kladné hodnocení jako u předešlých komentářů. Od roku 1985 jsem použil služeb pálenic v Rožnově, Vsetíně,Hovězí nebo Poličné. Všude to byl pěkný zážitek, pro Valachy je pálení svátek.. Pálenice ve Vranči se odlišuje od předešlých skutečně domácí atmosférou, velkou ochotou vyhovět zákazníkovi a poctivým přístupem k řemeslu.Zdejší slivovice se dala popíjet čerstvá, takřka ihned po vypálení, prostě je jasnou jedničkou mezi vším, co jsem si kdy z pálenic odvezl. Za mně palec nahoru, děkuji panu Helienkovi a všem doporučuji…

 7. admin napsal:

  Děkujeme za pozitivní referenci. Budeme se i nadále snažit zachovat nastolený standard.

 8. Roman Kapitan napsal:

  Kvalitni zazemi, solidni pristup…. a vysledky jsou proste vyborne, doporucuji!

 9. Patrik Koňařík napsal:

  Tuhle tu páleníci mužů jen doporučit. Skvělý přístup a ohromna ochota. Budete se tam cítít jako doma 🙂 jen tak dal chlapi.

 10. Martin napsal:

  Kvalita za rozumnou cenu. Doporučuji.
  Jsme spokojeni.

Napsat komentář