Podělte se s ostaními o své zkušenosti s pálenicí Vranča v Novém Hroznkově. Viz přidání komentářů níže.

Děkujeme za Vaše názory.

Tým Pálenice Vranča.

Komentáře: 6 on Reference

 1. Tomáš napsal:

  Taky bychom rádi přídali jen to nejlepší hodnocení pálenice Vranča,pálili jsme zde již vícekrát nejenom trnky,ale i ryngle. Přestože nejsme odborníci,tak výsledky jsou vždy výborné což nám potvrzují i velcí znalci trnkovice.Rynglová rovněž výtečná.
  Opravdu domácí atmosféra a my jenom moc děkujeme za vstřícnost a doslova nadstandartní ochotu a chování pana Vaška s kterým jsme vždy měli tu čest,takže všem múžeme jen DOPORUČIT a Vám pánové z pálenice moc za vše děkujeme.
  Tomáš a Eva Vsetín

 2. Franta napsal:

  Dobrý den, přidávám další kladné hodnocení jako u předešlých komentářů. Od roku 1985 jsem použil služeb pálenic v Rožnově, Vsetíně,Hovězí nebo Poličné. Všude to byl pěkný zážitek, pro Valachy je pálení svátek.. Pálenice ve Vranči se odlišuje od předešlých skutečně domácí atmosférou, velkou ochotou vyhovět zákazníkovi a poctivým přístupem k řemeslu.Zdejší slivovice se dala popíjet čerstvá, takřka ihned po vypálení, prostě je jasnou jedničkou mezi vším, co jsem si kdy z pálenic odvezl. Za mně palec nahoru, děkuji panu Helienkovi a všem doporučuji…

 3. Roman Kapitan napsal:

  Kvalitni zazemi, solidni pristup…. a vysledky jsou proste vyborne, doporucuji!

 4. Patrik Koňařík napsal:

  Tuhle tu páleníci mužů jen doporučit. Skvělý přístup a ohromna ochota. Budete se tam cítít jako doma :-) jen tak dal chlapi.

 5. Martin napsal:

  Kvalita za rozumnou cenu. Doporučuji.
  Jsme spokojeni.

Napsat komentář